Szwagier z Antkiem mają wakacje i rozmawiają o bardzo ważnych sprawach…

19 KOMENTARZE

  1. No i bardzo dobrze Szwagry że zrobiliście taki odcinek może Ci natrętni ludzie którzy nie maja szacunku i wpadają z butami w prywatne życie się ogarną.Mam nadzieję że kiedyś Was zobaczę n żywo jesteście zajebiści.Antek selfie jak najbardziej trzeba robić z fanami? Pozdrawiam Was z Holandii?

    • Dobrze czy nie, ludzi w chuia zrobili tym dopiskiem a końcu videodowcip ale skoro to zaznaczyli jako dowcip tak to traktuje czyli wszystko na odwrót niż mówią. Usuwajcie suby 😛

  2. Moze zrobcie spotkania dla fanow w calej polsce zeby kazdy mogl was zobaczyc zdrobic fotke i zdobyc wasz autograf. Wiele osob chcialo by was zobaczyc na zywo ale ze wgledu na km nie moga pojechac.

  3. Bez powiadomień w ciemno można wchodzic w sobotę rano na Wasz kanał i szukac nowego odcinka 😀 pomimo tego i tak jest subskrypcja, lajki na fejsach i innych takich takich 😀 Robicie szwagry swietna robotę, obyscie nie wypadli z humorystycznej formy! Pozdro dla Was! PS: nie ma na Waszym kanale odcinka którego bym nie znał, ogladałem WSZYSTKIE Wasze odcinki !

  4. Zdziwiony byłem jak tytuł był jako „najnowszy odcinek u szwagra”. Pogadac by można było owszem na zaplanowane spotkania. Macie racje że męczace nachodzenie jest nękaniem.
    Ale czekam na dłuższe odcinki video dowcipu u szwagra 😉

    Pozdro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj