Piekarnik „u Szwagra” – KONKURS

35
59526

Film konkursowy !!!
Wystarczy, że wymyślisz zabawną historię i Twój komentarz uzbiera największą ilość łapek, a zgarniasz SUPER nagrody ;]
link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=S7VmxlImm4s
Instagram  facebook    sklep z koszulkami

35 KOMENTARZE

 1. Gdzie jest szwagier ?
  Szwagier potajemnie sprzedaje dom .Pewnego dnia Antek przychodzi jak co dnia puka do drzwi i oczekuje odpowiedzi proszę aż tu zaskoczenie . Drzwi otwiera młoda ,piękna ,atrakcyjna dziewczyna . Antek pyta gdzie jest szwagier . Ona odpowiada ,że wyjechał .

 2. „Pamiętnik u szwagra”.
  Pewnego dnia Antek po dłuższej popijawie u szwagra budzi się z wielkim bólem głowy.Szuka czegoś do picia lecz gdy otwiera szafę znajduje w niej pamiętnik Zośki. Po przeczytaniu go szybkim krokiem udaje się do szwagra. Wchodzi zdenerwowany i mówi szwagier polej. Szwagier mówi coś ci jest.polej zaraz ci wszystko opowiem.po wypiciu kilecha Antek mówi wiesz czego ja się dowiedziałem że zośka była kiedyś mężczyzną. Szwagier śmieje się z Antka .resztę sami dacie radę wymyśleć. Mam nadzieję że będzie taki odcinek.
  Ps pozdrawiam Antka i Szwagra.

 3. „Zoska u szwagra”
  Antek ma kolejny zakaz na spotkanie ze szwagrem. Szwagier potajemnie pedzi dwa sprawdzone preparaty:
  1) na nierozlacznosc i czeste spotkania przy szwagrowce
  2) na obowiazki rodzinne, domowe i przydomowe
  Przez pomylke Zosia i Antek pija odmienne substancje.
  Fakt ten sprawia, ze role odwracaja sie a Zosia z latwoscia przepija szwagra, oproznia mu cala gospode trunkow. Antek ma problem, zas szwagier nie radzi z tym.
  Pozdrawiam:)

 4. szwagier zaprasza antka po cichu do burdelu wsiadają do windy 1 blondynki 2 brunetki 3 rude dojeżdżają na 4 a burdel mama przyjechaliście jeździć winda czy dupczyc

 5. Szwagier i Antek wyjeżdżają na ferie zimowe na narty gdy już dojechali w góry antek wpadł na pomysł żeby szfagra wyciągnąć na narty gdy szfagier mówi że nigdy nie jeździł na nartach a Antek na to skoro Adam Małysz skakał na nartach najebany to szfagier da radę po kieliszku szfagroweczki zjechać więc szfagier nie pierdol tylko polej i dawaj narty na nogi i ścigamy się o flaszkę i wekeend u mojej Zośki młodej żebym ja odpoczol a ty szfagierku mojej Zośki na karku poczuł i ja wtedy se odpoczyne kiedy Zośka tobie zryje czaszkę ja już dos mam swojej Zośki więc pierdolone pół se flaszki i szwagrowi nie dam wygrać kiedy dosyć mam se Zośki….. Można poprawić to jakoś wypiłem szfagrowke pisząc to pozdrawiam was…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ