Siema Szwagry ;]

Mistrz podrywu w nowej odsłonie – tym razem w wersji kowerowiskowej ;] W pada w ucho już za pierwszym razem ;] Polecajcie znajomym i nie zapomnijcie zostawić łapki ;] pozdro A i Sz

35 KOMENTARZE

  1. Kurde, co tydzien sie ciesze na nowe odcinka szwagra, dajecie mi radosc co sobote. No ale tym razem jakas lipa, sorki nie taki zemnie typ, ale naprawde was lubie i nie powinniscie promotoac kogos (muzykantow) co tak szczerze nie w typie wikszosc nas polakow.

  2. Ogldam was już 2 lata…. i ostatnio zauważyłem że chyba wam się nie chce bo puszczacie materiały zastępcze.
    Udzielacie się w hoopcola itd. Wiem że syndrom celebryty was dopada ale nie zapominajcie o tym dlaczego zostalicie celebrytami. Poprawcie się bo zaczna ludzie od was odchodzic i skończycie jak np Norbi… mistrz jednego rozdania.

    • Jakie kurna zastępcze! Chłopaki z odcinka na odcinek rozpierdalaja system! Tylko Ty pewnie oglądasz raz na ruski miesiąc. Odcinka nie było, ale są Panowie z gitarą, no i gitara!

  3. Hejterzy to się weźcie i nagrajcie lepiej, zróbcie lepsze scenariusze, bo wy jestecie w ogóle naj. Negowa czyje pomysły kazdy potrafi ale niech pierw sam pokaże co umie dopiero komentuje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here